Angels Of Earth

Zesłani na Ziemie by powstrzymac chaos i zniszczenie


#1 2008-12-02 17:05:02

paczek

Moderator-Cherubin

3438720
Skąd: warmia
Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 130
Punktów :   

podanie

1.   Ile masz lat:                                                                    36
2.   Twój nick:                                                                      paczek
3.   Twoje acc:                                                                      paczek72
4.   Twój nr gg:                                                                     3438720
5.   Twój email:                                                                     jacek1003@tlen.pl
6.   Twoja ulubina postac na pvm-pvp:                                    pala/soska
7.   Jak długo grasz w diablo:                                                 ok 2 lat
8.   Czy zapoznałeś się z zasadami klanu i zasadami PCL:         tak
9.   Ile czasu poświęcasz na gre diablo:                                   1-3
10. Skąd dowiedziałeś się o nas:                                             Artur
11. Dlaczego warto Cię zwerbowac w nasze szeregi:lubie dobra grę,nie jestem snobem,chętnie pomagam ,chetniedowiem się wiecej na temat d2
12. Jak oceniasz swoje umiejetności od 1-10:                         7
13. Na ile istów wyceniasz swoje konto:                                 15
14. Czego oczekujesz z naszej strony:                                   dobrej zabawy,porad,przyjazni
15. Czy zgadzasz się grac do poznych godzin nocnych:            w miare mozliwości

Offline

 

#2 2008-12-03 13:40:13

ar3ik

Admin - Serafin

13704082
Zarejestrowany: 2008-10-26
Posty: 172
Punktów :   

Re: podanie

Witam Jacek, uważam,że będzie wszystko ok i dasz sobie rade.
Pierwszy nasz ut exp za tobą - postac level ma teraz tylko trening i po 2 tygodniach powinno byc dobrze.
Cenie twoją bezinteresowną pomoc, która niejednokrotnie mi oferowałeś. Myślę , że jesteś osobą godną zaufania a to przecież bardzo ważne.
Życzę Tobie dobrej zabawy, emocji związanych z turniejami i nawiązania nowych znajomości jak i uzyskania kolejnych doświadczeń w diablo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pmp.pun.pl www.naukarch.pun.pl www.scooterygostynteam.pun.pl www.raplive.pun.pl www.otfix.pun.pl